Değerli Meslektaşlarımız;
Organ naklinde uluslararası alanda en önemli derneklerden biri olan Transplantasyon Derneğinin (The Transplantation Socitey) 30. Bilimsel Kongresi, Prof. Dr. Mehmet Haberal önderliğinde 22-25 Eylül 2024 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir. Yılın en büyük transplantasyon etkinliği olan TTS 2024’de ilk defa düzenlenecek olan yarım günlük hemşirelik kursu, Uluslararası Transplantasyon Hemşireleri Derneği (International Transplant Nurses Society) ve Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecektiR. İş birliğinin sağlanması ve programın oluşturulmasında öncülük eden derneğimiz transplantasyon çalışma grubu başkanı Doç. Dr. Yaprak Sarıgöl Ordin’e çok teşekkür ederiz. 
Uluslararası alanda transplantasyon hemşireliğinde lider klinisyen ve araştırmacı meslektaşlarımızın katılacağı, içerik açısından zengin ve yeni işbirliklerinin oluşturulmasında fırsat sağlayacak ve aynı zamanda Türkçe simultane çeviri yapılacak olan kurs ve kongre programında sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. Programı incelemeniz için erişim linki????
https://tts2024.org/
https://app.tts2024.org

TNDTHD YÖNETİM KURULU

whatsapp_image_2024-03-05_at_11.28.051.jpeg

Bize ulaşmak için...
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
+90 0212 291 90 18
logo
TÜRK NEFROLOJİ DİYALİZ VETRANSPLANTASYON HEMŞİRELERİ DERNEĞİ
Adres: Harzemşah Sokak Eskitürk Apt. No: 25/7 34381 ŞİŞLİ - İSTANBUL