Değerli Üyelerimiz,

Aralık 2019’da Çin’de başlayan ve bütün dünyayı etkisi altına alan COVID-19 enfeksiyonu, haftalardır ülkemizi de etkisi altına almış ve giderek artan sayıda vaka görülmeye başlanmıştır.

COVID-19 enfeksiyonu ile mücadelede hemşireler 7/24 hasta bakımını yürütmekte olup, her zaman en ön saflarda kendileri ve ailelerini ikinci planda tutarak gece gündüz demeden görevlerinin başındadırlar. Başta değerli meslektaşlarımız olmak üzere, profesyonellik ve fedakarlıkla çalışan tüm sağlık çalışanlarına öncelikle şükranlarımızı sunuyoruz.

 Türk Hemşireler Derneği ve yandal dernekler olarak bir komisyon oluşturduk, birlikte hareket ederek meslektaşlarımız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Tüm dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçte COVID-19 enfeksiyonu, Nefroloji alanında hizmet veren sağlık çalışanlarını olduğu kadar Nefroloji hastalarını da ciddi anlamda etkilemektedir.

Türk Nefroloji, Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği olarak, salgının ilk gününden itibaren meslektaşlarımızı, hem hastalarını hem de kendilerini korumaları için gerekli her türlü yenilik ve haberleri paylaşarak bilgilendirmeye devam etmekteyiz.

Sağlık çalışanları olarak kararlı mücadelemiz ile bu salgın sürecini de başarı ile yöneteceğimize inancımız tamdır.

Bu süreçte siz değerli üyelerimizin öncelikle kendilerini ve ailelerini korumaları, ardından hastaları için gerekli tedbirleri almaları en önemli önceliğimiz ve dileğimizdir.

Bizim için değerlisiniz, her zaman yanınızdayız...

Saygılarımızla

TNDTHD Yönetim Kurulu

Bize ulaşmak için formu doldurarak gönderiniz

logo
TÜRK NEFROLOJİ DİYALİZ VETRANSPLANTASYON HEMŞİRELERİ DERNEĞİ
Adres: Harzemşah Sokak Eskitürk Apt. No: 25/7 34381 ŞİŞLİ - İSTANBUL