Çok kıymetli üyemiz,

Derneğimiz; Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği, dernekler mevzuatı gereğince önümüzdeki aylarda idari ve mali denetime tabi tutulacaktır. Denetimlerde üye aidatlarının toplanması ve usulüne uygun olarak işlenmesi 3 yıldan fazla aidat borcu olan üyenin dernekle ilişkisinin kesilmesi gündeme gelmektedir.

Dernekler mevzuatı ve tüzüğümüze göre 3 yıl üst üste aidat ödemeyen üyelerimizin dernekle ilişkisinin kesilmesi gerekliliğini üzülerek belirtmek istiyoruz.

Yönetim Kurulumuz ve derneğimiz için her üyemiz çok önemli ve kıymetli olup yasanın getirdiği zorunluluk yüzünden hiçbir üyemizle üyelik ilişkisini kesmek zorunda kalmak istemiyoruz. Bu durum bizi üzecektir. Derneğimiz bu günlere sizlerin gönüllü çalışması ve katkıları ile geldi. Hep birlikte daha da kuvvetli ve etkin bir dernek haline geleceğimizi düşünüyoruz. Unuttuğunuz, ödeme fırsatı bulamadığınız aidat borçlarını 31 Ocak 2019 tarihine kadar ödemeniz gerekmektedir.

Bu hatırlatma için şimdiden özür diliyoruz.

Tüzüğümüze göre yıllık 20 TL üyelik aidatı alınmaktadır. Aidat borcunuzu Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği banka hesabına yatırabilirsiniz.

İş Bankası Sıraselviler Şubesi Şişli/İstanbul

IBAN: TR21 0006 4000 0011 1730 1393 55

İlginiz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu yaşam dileriz.

 

Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Hemşireleri Derneği  Yönetim Kurulu

 

Konu ile ilgili sorularınız için iletişim:

Tülay Aksoy (TNDTHD Yönetim Kurulu Üyesi ve Sekreteri)

0 532 3033725

Bize ulaşmak için formu doldurarak gönderiniz

logo
TÜRK NEFROLOJİ DİYALİZ VETRANSPLANTASYON HEMŞİRELERİ DERNEĞİ
Adres: Harzemşah Sokak Eskitürk Apt. No: 25/7 34381 ŞİŞLİ - İSTANBUL